sobota, 23 sierpnia 2014

Diablo 3 - Ultimate Evil Edition

No i stało się - zaczęliśmy grać w Diablo 3 na PS4. Ultimate Evil Edition, czyli z dodatkiem Żniwiarz Dusz. Nowa generacja oznacza wyższą rozdzielczość, a dodatek nowy akt (do którego jeszcze nie dotarliśmy) oraz usprawnienia z najnowszych łatek (które na PC były już jakiś czas temu, ale nigdy nie dotarły na X360, na szczęście Blizzard obiecuje teraz regularnie aktualizować grę).
Ponieważ zmiany były dość szeroki i dotknęły wiele umiejętności, postanowiliśmy nie grzebać się w nich i nie szukać zmian w zaimportowanych z poprzedniej wersji postaciach, tylko wystartować nowym duetem - łowczyni demonów plus krzyżowiec.
Ta odsłona pozwala na swobodniejsze manewrowanie poziomem trudności. Ustawiliśmy go dość wysoko, co zaowocowało szybkim awansowaniem się - jeszcze nie skończyliśmy pierwszego aktu (właściwie, to dopiero pokonaliśmy króla szkieletów), a już jestem na 25 poziomie - w podstawce kończąc pierwsze przejście (cztery akty) miałem 33.
PS4 pozwala na zgrywanie filmów z rozgrywki - to bardzo fajna opcja, z której na pewno będę chętnie korzystał. Zgrałem film z naszej walki z Królem Szkieletów. Może nie jest to wielki popis naszych umiejętności, ale najważniejsze że boss został pokonany.
Glicz w 40 sekundzie wskoczył chyba w trakcie konwersji lub zgrywania na youtube, bo po nagraniu jego nie było.

1 komentarz: